Përralla me yll dhe glob - Dëshira magjike e Zanë Lulëkuqes Shiko më të madhe

Perralla me yll dhe glob - Deshira magjike e Zane Lulekuqes

Grup autorësh JB0230

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Njihuni me Zanë Lulëkuqen.

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët22
ISBN9789928240125

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët22
ISBN9789928240125
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 230 mm
PërkthyesiAnxhela Çikopani