Telefoni i Princeshës Shiko më të madhe

Telefoni i Princeshës

Grup autorësh JB0183

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri telefon për vajzat e vogla. Argetohuni dhe kaloni kohën duke luajtur me telefonin tuaj të preferuar.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët10
ISBN978 9928 177 48 3

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN978 9928 177 48 3
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë