Cmim i reduktuar! Pinoku Shiko më të madhe

Pinoku

Grup autorësh JB0132

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët12
ISBN978 999 43 76 971

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët12
ISBN978 999 43 76 971
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë