Veshtro ne trupin e njeriut Shiko më të madhe

Veshtro ne trupin e njeriut

AZ Books DA0036

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

E komplikuara do të bëhet lehtësisht e kuptueshme.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
Fletët14
ISBN9789951642231

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Si punon truri? Çfarë pune bënë zemra? Si janë të lidhur muskujt, organet dhe kockat? Si marrim frymë? E komplikuara do të bëhet lehtësisht e kuptueshme sepse në këtë libër të jashtzakonshëm do të mësosh gjithçka për pjesët e trupit të njeriut.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët14
ISBN9789951642231
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë