Cmim i reduktuar! Meso te kundertat duke u zbavitur - Pergatitem per ne shkolle Shiko më të madhe

Meso te kundertat duke u zbavitur - Pergatitem per ne shkolle

Grup autorësh JB0075

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mësoni dhe luani, numëroni dhe shkruani, vizatoni dhe zbavituni. Nëse doni ta parapërgatisni fëmijën tuaj për në shkollë, duke i mësuar nocionet themelore, aq të nevojshme për zhvillimin e tij, kjo është seria e duhur. Ky eshte libri qe e ndihmon femijen tuaj te mesoj per njohjen e nocioneve te kunderta

Më shumë detaje

53 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët24
ISBN978 9928 177 27 8

200 Lekë

-20%

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësoni dhe luani, numëroni dhe shkruani, vizatoni dhe zbavituni. Nëse doni ta parapërgatisni fëmijën tuaj për në shkollë, duke i mësuar nocionet themelore, aq të nevojshme për zhvillimin e tij, kjo është seria e duhur. Katër librat e kësaj serie edukative përqendrohen në katër shtylla themelore: të shkruarit, numrat, të kundërtat dhe format. Të gjitha këto nocione ndërthuren me njohuri, ushtrime të këndshme dhe argëtim, për ta bërë të mësuarit një proces jo vetëm përvetësues, por edhe dëfryes.

         

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN978 9928 177 27 8
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë