Përrallëza për fëmijë - 3 vjeç Shiko më të madhe

Përrallëza për fëmijë - 3 vjeç

Grup autorësh JB0234

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 3 vjeç.
Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

40 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët48
ISBN9789928240026

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928240026
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 200 mm
PërkthyesiStavri Pone