Cmim i reduktuar! Përrallëza për fëmijë - 1 vjeç Shiko më të madhe

Perralleza per femije - 1 vjec

Grup autorësh JB0232

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 1 vjeç.
Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

13 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët48
ISBN9789928240002

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928240002
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha1 vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 200 mm
PërkthyesiStavri Pone