Prek dhe ndiej - Gëzuar ditëlindjen Shiko më të madhe

Prek dhe ndiej - Gezuar ditelindjen

Grup autorësh JB0238

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

300 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët12
ISBN9789928240231

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët12
ISBN9789928240231
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Grupmosha0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat140 x 140 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja