Prek dhe ndiej - Ferma Shiko më të madhe

Prek dhe ndiej - Ferma

Grup autorësh JB0236

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

1 Artikull

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët12
ISBN9789928240248

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët12
ISBN9789928240248
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat140 x 140 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja