Koha e ngrënies Shiko më të madhe

Koha e ngrënies

Grup autorësh JB0187

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta katër libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit dhe i njohin vogëlushët me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët12
ISBN978 9928 177 14 8

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët12
ISBN978 9928 177 14 8
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë