Ne ferme Shiko më të madhe

Ne ferme

Grup autorësh JB0101

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dy aventura fantastike tripërmasore me Pop - up, ku do të takoni pulëbardhën bukuroshe dhe rosakun Jon.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët10
ISBN978 999 56 41 061

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN978 999 56 41 061
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë