Libri i madh i fermes, Tableta e zgjuar Shiko më të madhe

Libri i madh i fermes, Tableta e zgjuar

BAO0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo është një enciklopedi modern me një abletë inteligjente për fëmijët! Përmban njohuri interesante rreth kafshëve të fermës. Fëmijët mund ta heqin tabletën lehtësisht nga libri dhe mund të luajnë me të!

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët14
ISBN9786082370156

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët14
ISBN9786082370156
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç