Trupi Shiko më të madhe

Trupi

BAO0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër, i ilustruar me bebe që tregojnë me gisht pjesët e tyre të trupit, i mëson fëmijët të njohin dhe të shqiptojnë pjesët e tyre të trupit, shqisat si dhe përse shërbejnë ato. Kopertina: me mbushje, e butë.

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët18
ISBN9789928022486

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët18
ISBN9789928022486
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç