Cmim i reduktuar! Loder Bussola & Orientamento Clementoni + Libri I Madh I Diturisë Shiko më të madhe

Busull orientuese Clementoni + Libri I Madh i Diturisë

ER0148

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seti për fëmijët kureshtarë.

Përmban librin "Libri i madh i diturisë" si dhe lojën "Busulla dhe orientimi".

Më shumë detaje

10 Artikuj

3 591 Lekë

-10%

3 990 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri është burim themelor për mendjen kureshtare të lexuesve teë rinj. Me njohuritë, faktet dhe ilustrimet fantastike, josh imagjinatën e çdo lexuesi.

Ndërsa loja do t’ju mësojë të ndërtoni një busull te vërtetë.

E përshtatshme për fëmijët mbi 8 vjeç.