Cmim i reduktuar! Make-Up Crazy Chic Polvere Di Stelle Clementoni + Ditari I Sekreteve Shiko më të madhe

Make-Up Crazy Chic Polvere Di Stelle Clementoni + Ditari I Sekreteve

ER0139

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një set për zonjushat e vogla.

Seti përmban ditarin e sekreteve si dhe çanten e vogël për make-up.

Më shumë detaje

10 Artikuj

1 777 Lekë

-15%

2 090 Lekë

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shkruaj të gjitha sekretet e tua: dëshirat, mendimet, miqësite dhe dashuritë!

Mos harro ta mbyllësh me çelës çdo herë që shkruan!

Me çanten e make-up do të dukeni një zonjushë e vërtetë.

E përshtatshme për moshat mbi 6 vjeç.