Cmim i reduktuar! Clementoni Loder Scu + Shiko, Shiko Në Rrugë Shiko më të madhe

Clementoni Loder Scu + Shiko, Shiko Në Rrugë

ER0137

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seti me formuese dhe librin "Shiko, shiko... në rrugë".

Një autobus shkolle me ngjyra, e mbushur me 10 formuese dhe 2 personazhe (qenushi dhe derrkuci).

Më shumë detaje

10 Artikuj

1 947 Lekë

-15%

2 290 Lekë

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ngjyrat e ndritshme janë të përshtatshme për të zhvilluar tek femijët perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Me figura plot ngjyra dhe me mozaike, libri i veçante "Shiko, shiko... ne rruge" i ndihmon vogelushet te mesojne fjalet e para dhe zhvillon aftesite e tyre ndervepruese.

Te pershtatshme per femijet e moshes 10-24 muajsh.