Set Hop-HOP me Udhëzuesin e Tij dhe Lapsat Kores

BAO0273

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje liber me faqe argetuese per femijet tuaj te moshes 3-4 vjec

Dosja shoqerohet me nje udhezues per mesuesit dhe prinderit , te cilet ndjekin ecurine e femijeve, si dhe nje pako me 12 ngjyra druri dhe preresen e majave te markes Kores

Më shumë detaje

10 Artikuj

2 151 Lekë

-10%

2 390 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

RRETH SETIT

Ilustrimet e fleteve jane frymezuar nga bota e femijeve te eksaj grupmoshe: nga mjedisi ne te cilin jetojne , nga natyra, nga bota e kafsheve apo perrallat shume te dashura per to.

Permes ketyre vizatimeve femijet nxiten natyrshem te perfitojne njohuri te reja, te jene konciz ne ate qe bejne, te mesojne te ngjyrosin dhe te shtojne kureshtjen dhe krijimatrine.