Cmim i reduktuar! Yll i vogël Shiko më të madhe

Yll i vogël

Grup autorësh BED034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Yll i vogël" dhe të tjera vargje muzikore.

Luaj dhe këndo 7 vargjet në pianon tënde elektronike.

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët14
ISBN9789928121547

1 200 Lekë

-40%

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zbavituni duke luajtur në pianon elektronike 7 vargjet më të pëlqyera muzikore. Ilustrime shumëngjyrëshe për secilën këngë.

"Sado large të jetë", "Meri, Meri naze ka", "Merimanga Itsi, Bitsi" dhe të tjera. Për të luajtur në pianon elektronike shtypni butonin që i përket ngjyrës dhe numrit të secilës notë mbi secilën fjalë!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët14
ISBN9789928121547
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë