Cmim i reduktuar! Na ishte njëherë Shiko më të madhe

Na ishte njehere

Grup autorësh BED018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Na ishte një herë", është një libër me 12 përrallat klasike, më të bukura.

Më shumë detaje

31 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët56
ISBN9789992774977

950 Lekë

-50%

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përrallat, historitë dhe legjendat më të bukura për vogëlushët, nga Tony Wolf, ju shoqërojnë çdo natë, para gjumit me një rrëfim të mrekullueshëm.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët56
ISBN9789992774977
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë