Seria - Libra me 18 Melodi

Grup autorësh JB0255

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Luaj dëgjo muzikë dhe mëso

Një set me dy libra "Piiip-Piiip" dhe "Ferma e zhurmshme"

Më shumë detaje

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

2 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Librat kanë 18 butona. Duke i shtypur, vogëlushët do të dëgjojnë meloditë dhe do të mësojnë plot fjalë të reja.

Për fëmijë të grupmoshës 0-3 vjeç

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri