Seria - Revistat e Blerinës

Grup autorësh BDI0310

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria - Revistat e Blerinës për fëmijë

Seti permban librat me tituj : Blerina dhe Zanat(100 faqe), Blerina dhe Flutura 10 faqe, Blerina dhe xhuxhi 10 faqe dhe Blerina dhe ylli 6 faqe

Më shumë detaje

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

880 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Blerina" janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore.

Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Blerina dhe Zanat

Blerina dhe Flutura

Blerina dhe xhuxhi

Blerina dhe ylli

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç