Cmim i reduktuar! Ngjyros, mëso, shkruaj ... Shiko më të madhe

Ngjyros, meso, shkruaj ...

DA0061

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër u jep mundësinë fëmijëve që të ngjyrosin ilustrimet, të mësojnë, të shkruajnë dhe lexojnë.

87 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
Fletët105
ISBN9789951642002

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët105
ISBN9789951642002
Titulli origjinalDamo
V. Bot2003
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri