Cmim i reduktuar! Doktor gjithedituri Shiko më të madhe

Doktor gjithedituri

BAO0101

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 15 minuta!

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët40
ISBN9789928023452

342 Lekë

-10%

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Duke lexuar se si një fshatari i varfër që bëhet "Doktor Gjithëdituri" dhe bëhet i pasur, fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë zbaviten me historinë dhe me lojërat e në fund të librit.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN9789928023452
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç