Shiu i yjeve Shiko më të madhe

Shiu i yjeve

BAO0099

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 5 minuta!

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët40
ISBN9789928023414

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një vajzë e varfër, por zemërmirë, ndihmon këdo që takon, sa u jep atyre edhe rrobat e trupit. Por një magji ndodh dhe nga qielli bie shi yjesh, që shndërrohen në monedha sapo bien në tokë. Ky libër është për fëmijët që sapo kanë filluar të lexojnë, të cilët, pas e lexojnë atë, luajnë me fjalët dhe figurat në fund të librit!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN9789928023414
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç