I ri Zbuloni kafshët Shiko më të madhe

Zbuloni kafshet

Grup autorësh JB0250

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A të duket e magjishme dhe a të zgjon kërshërinë bota e kafshëve? Ne kemi krijuar këtë libër enkas për ty! Këtu do të gjesh informacione për lindjet, banesat, jetën në bashkësi, do të mësosh se si komunikojnë kafshët mes tyre dhe se si mbijetojnë ato në kushte të skajshme. Do të zbulosh kërshëri pa fund, që do të të lënë me gojë hapur. Do të kesh mundësi të kuptosh gjithçka që lexon, pasi për këtë të ndihmojnë jo vetëm teksti, por edhe fotografitë e ilustrimet mbresëlënëse... Sigurisht që në libër ka vizatime humoristike, por ti do ta kuptosh vetë...

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240217

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe64
ISBN9789928240217
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat297 x 210