Cmim i reduktuar! Libri i Trupit për Vajzat Shiko më të madhe

Libri i Trupit për Vajzat

Cara Natterson BAT0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo guidë "nga koka te këmbët" u përgjigjet të gjitha pyetjeve të vajzave gjatë periudhes së pubertetit.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët104
ISBN9789994380756

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo guidë "nga koka te këmbët" u përgjigjet të gjitha pyetjeve, që nga kujdesi për flokët e deri tek ngrënia e kujdesshme, era e gojës deri te sutjenat, koha e puçrrave (pubertetit) dhe gjithçka gjatë kësaj periudhe.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët104
ISBN9789994380756
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha14-18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço