Libri i madh i eksperimenteve Shiko më të madhe

Libri i madh i eksperimenteve

Grup autorësh JB0039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me një numër të pafund eksperimentesh do të zbuloni të fshehtat e ajrit, ujit dhe dritës, të fshehtat e lëvizjes dhe ekuilibrit të trupave, magnetizmit dhe elektricitetit, të fshehtat e kimisë dhe të shqisave.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 70 436

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe240
ISBN978 999 56 70 436
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri