I ri Mbrojtja e pronesise Shiko më të madhe

Mbrojtja e pronesise

Ardrit Gashi A-008453

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri Mbrojtja e pronesise eshte nje liber i nje autori nga Kosova, profesor ne Universitetin Haxhi Zeka. Libri ben nje trajnim te gjere te koncepteve te pronesise dhe duke iu referuar te jurisprudences se Gjykates Europiane te Drejtesise.

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë