Permbledhje e akteve per Kthimin dhe Kompesimin e Pronave Shiko më të madhe

Permbledhje e akteve per Kthimin dhe Kompesimin e Pronave

Grup autorësh A-008477

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhje e Akteve për Kthimin dhe Kompesimin e Pronave është një botim që ju vjen në ndihmë për t’u njohur me të gjithë paketën ligjore në fuqi dedikuar procesit të kthimit dhe kompensimit të pronave.

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë