Permbledhje legjislacioni për subjektet tatimpaguese per tregtarët dhe shoqerite tregtare Shiko më të madhe

Permbledhje legjislacioni për subjektet tatimpaguese per tregtarët dhe shoqerite tregtare

Grup autorësh A-008476

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri përmbledh gjithë paketën e legjislacionit për Subjektet Tatimpaguese për Tregtarët dhe Shoqeritë Tregtare.

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë