Permbledhje legjislacioni lidhur me Markat dhe Patentat Shiko më të madhe

Permbledhje legjislacioni lidhur me Markat dhe Patentat

Grup autorësh A-008475

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Botim që përmbledh legjislacionin e zbatueshëm për markat dhe patentat në Shqipëri.

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë