Provat penale dhe procesi i te provuarit Shiko më të madhe

Provat penale dhe procesi i te provuarit

Ferdinand Elezi A-008474

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përshkrim lidhur me provat penale dhe procesin e të provuarit gjate nje procesi gjyqesor.

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 320 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë