Shperblimi i demit jashte kontraktor Shiko më të madhe

Shperblimi i demit jashte kontraktor

Grup autorësh A-008473

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shpërblimi i Dëmit Jashtë Kontraktor është një botim që trajton konceptin juridik të dëmit, dëmit jashtë kontraktor dhe përgjegjësinë përkatëse sipas rastit.

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë