Avokati ne Procesin Penal Shiko më të madhe

Avokati ne Procesin Penal

Agim Gjoleka, Esmeralda Gjoleka A-008472

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Avokati në Proçesin Penal është një libër ku trajtohet roli i avokatit  në fazën e hetimeve paraprake dhe përgjatë procesit gjyqësor penal.  Autori e sjell këtë vepër për të gjithë avokatët e rinj apo studentët e interesuar për t’u profilizuar në avokati.

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë