I ri Kodi i Procedures Penale me interpretime unifikuese Shiko më të madhe

Kodi i Procedures Penale me interpretime unifikuese

Grup autorësh A-008260

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kodi i Procedurës Penale është i përditësuar dhe pasuruar me interpretime të Gjykatës së Lartë.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim