I ri Kodi i Procedures Civile me interpretime unifikuese Shiko më të madhe

Kodi i Procedures Civile me interpretime unifikuese

Grup autorësh A-008258

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kodi i Procdurës Civile është i përditësuar dhe pasuruar me interpretime të Gjykatës së Lartë

108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim