Cmim i reduktuar! Kodi Civil me interpretime unifikuese te Gjykates se Larte Shiko më të madhe

Kodi Civil me interpretime unifikuese te Gjykates se Larte

Grup autorësh A-008257

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kodi Civil është i përditësuar dhe i  pasuruar me interpretime të Gjykatës së Lartë

108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 125 Lekë

-25%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim