Kushtetuta me interpretime te Gjykates Kushtetuese Shiko më të madhe

Kushtetuta me interpretime te Gjykates Kushtetuese

Grup autorësh A-008256

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kushtetuta e përditësuar dhe pasuruar me interpretime të  Gjykatës Kushtetuese për ato nene që  ka patur kërkesë për interpretim

106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim