I ri Kodi Civil Shqiptare – Codice Civile Albanese Shiko më të madhe

Kodi Civil Shqiptare – Codice Civile Albanese

LISENKO MOCKA, ENEA LEONCINI A-000398

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kodi Civil Shqiptar vjen ne dy gjuhe: shqip dhe italisht, i pergatitur nga Avokat Lisenko Mocka dhe i shoqeruar edhe me komente. Ky botim iu vjen ne ndihme individeve dhe sipermarresve italiane qe jetojne dhe punojne ne Shqiperi apo eksperteve qe merren me ceshjet ligjore  

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928317766

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe513
ISBN9789928317766
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë