Cmim i reduktuar! Kontorno Shiko më të madhe

Kontorno

Akademia Barilla IA0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta të shijshme kontornosh të kuzhinës italiane të zgjedhura nga Academia Barilla: një udhëtim përmes shijesh, ngjyrash, aromash tipike për Italinë, mes pjatash të pasura dhe recetash që përgatiten lehtë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
Fletët94
ISBN9789928128638

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët94
ISBN9789928128638
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi