Përpjekja 34-25 Shqiptarët dhe arkitektura Shiko më të madhe

Përpjekja 34-35 Shqiptarët dhe arkitektura

Grup autorësh BPS0056

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë numër ka studime, esse dhe intervistë me Machiel Kiel, historian i arkitekturës osmane në Ballkan

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët380

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë numër të revistës Përpjekja ka artikuj, studime, intervista të autorëve: Fatos Todi Lubonja, Rando Devole, Armanda K. Hysa, Smoki Musaraj, Besnik Pula, Elidor Mehilli, Vincent Van Gerven Oei, Enis Sulstarova, Dorina Pojani, Holta Vrioni, Skender Luarasi, Karin Norma, Gen Fujii, Ardian Puka dhe Machiel Kiel

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët380
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë