Dhurata 6 Regalidea Ortensia 9 & Derrkuci i Krishtlindjes

Grup autorësh A-007610

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Permes ketij seti, ne synojme qe te bejme bashke librin dhe dhurata te ndryshme ne prag te festave te fundvitit. Prandaj, kemi bere bashke nje shporte festive me librin me te fundit te autores se Harry Potter, J. K. Rowling, “Derrkuci i Krishtlindjes”, duke besuar fort se kjo dhuratë do ta ndeze me teper atmosferen e festave te fundvitit.

Më shumë detaje

1000 Artikuj

5 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti permban: 

Shporte festive Regalidea Ortensia 9 pc

Elemente te kombinuar se bashku per tju dhuruar ndjesine e ngrohte festive me te dashurit tuaj.

Brenda shportes do te gjeni produktet si e poshte:

- Cotechino Emiliano cotto 250 gr

- Thjereza tradicionale Schioppi 150 gr

- Sallam Nostrano 100 gr

- Tarallini Classici Gran Forno 100 gr

- Fusili Artigiani della Pasta 250 gr

- Salce me kerpudha porcini Gourmet in Tavola 185 gr

- Kerpudha te thata Gastronomia 15 gr

- Vere e kuqe Grappolo d'Oro 75 cl

Shporta eshte e importuar nga Italia

Derrkuci i Krishtlindjes” nga Joanne K. Rowling

Nga gjenia krijuese e J.K. Rowlingut vjen një nga tregimet më të bukura të Krishtlindjes shkruar ndonjëherë, i mbushur me butësinë e parezistueshme të fëmijërisë përballë misterit të madh të humbjes.