Orakujt Shiko më të madhe

Orakujt

Patrick Ravignant BOT0176

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një libër nga Patrick Ravignant, ku shpjegohen metoda të ndryshme dhe të shumta, ku përfshihen njollat e kafesë, sfera e kristaltë, radiestezia etj.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000365

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një libër nga Patrick Ravignant, ku shpjegohen metoda të ndryshme dhe të shumta, ku përfshihen edhe njollat e kafesë, sfera e kristaltë dhe radiestezia, si dhe jepen mjetet për të kaluar drejtpërdrejt në praktikë dhe eksperimente për të provuar vetë efikasitetin e përdorimit të mjeteve të thjeshta, kafshëve, ushqimit, trupit njerëzor etj. Kjo listë shpjeguese e metodave të ndryshme është plotësuar edhe me bestytnitë që kanë lidhje me universin tonë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe188
ISBN9789928000365
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia