Rebelimi i robotit Shiko më të madhe

Rebelimi i robotit

David Icke HS0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i parë që studion shpirtin dhe i kundërvihet feve të të gjitha llojeve, shkencës, sistemit të edukimit etj.

Më shumë detaje

999 Artikuj

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky mund të quhet libri i parë në shqip për ndërtimin astronomik të Diellit dhe planeteve të tij, në kuadër të Sistemit më të gjërë, Plejadës dhe rrotullimi i tij si 'planeti' i gjashtë dhe më i jashtëshkruari i 5 diejve të tjerë brënda tij, duke pasur në qendër yllin Alcyne. Një rrotullim zgjat rreth 26 mijë vjet, me 12 shenja zodiakale të diellit me rreth 2100 vjet secila. Toka ndryshon boshtin manjetik 1gradë në 72 vjet. Do të shihni ndikimin e fotoneve mbi intelektin e njeriut në shenjat e ujorit, ku do të hyjmë mbas vitit 2012, dhe në shenjën e luanit, periudha këto të quajtura të arta në ciklin e 26 mijë vjetëve, pra janë 4200 vjet të arta nga ndikimi i fotoneve, gjithsej. Libri i parë që studion shpirtin dhe i kundërvihet feve të të gjitha llojeve, shkencës, sistemit të edukimit etj. Libër shumë i bukur e interesant