I ri Zgjimi i madh Shiko më të madhe

Zgjimi i madh

Aleksander Dugin A-008414

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një deklaratë e hapur lufte kundër sëmundjeve binjake të liberalizimit dhe modernitetit politik perëndimor. Dugin u bën thirrje banorëve të Tokëzemrës që të sulmojnë në mënyrë të pamëshirshme në të gjitha frontet teorike dhe praktike, elitat globale të viseve bregdetare, të cilat përpiqen të imponojnë idealet e tyre perverse, antinjerëzore, duke zhdukur kulturat dhe traditat e vjetra të të gjithë popujve në botë.

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9789928091185

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928091185
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë