Sekretet e numerologjise Shiko më të madhe

Sekretet e numerologjise

Shirley Lawrence A-007687

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Numerologjia eshte pare ndaj shkences se matematikes si astrologja ndaj astronomise apo si alkimia ndaj kimise. Njohurite e te parave vijne prej mistereve dhe nuk shpjegohen dot me detaje; te dytat vijne nga mendja e njeriut dhe jane me te pranueshme si te verteta nga mendja e kufizuar e njeriut; shishja e ujit kujton se nuk ekzistojne oqeane.

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9789928402257

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe355
ISBN9789928402257
V. Bot2011
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç