Komiteti i 300-ve Shiko më të madhe

Komiteti i 300-ve

John Coleman A-007683

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje nga librat baze te te gjithe konspiracionisteve; hierarkia e konspiratoreve te vendosur ketu, pranohet nga shumica e autoreve te zhanrit te konspiracionit; Coleman ka qene ne strukturat e larta te sherbimit inteligjent britanik dhe ka patur mundesi te hulumtoje shume dokumenta te ndaluar per publikun;

989 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9789995681617

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe308
ISBN9789995681617
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç