Hipnoza ne praktikat klinike Shiko më të madhe

Hipnoza ne praktikat klinike

Rick Voit A-007680

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i pare i rendesishem ne shqip mbi fenomenin e Hipnozes; nepermjet renies ne gjumin e vetedijes dhe zgjimin e botes se pavetedijes, njeriu kalon ne nje dimension tjeter; ai kupton magazinen e madhe te kujteses se fjetur dhe cmallet me te shkuaren e tij; i duket sikur po sheh jeten e vet te plote ne nje film me metrazh shume te gjate dhe hipnotizuesi i tij profesionist fillon te kuptoje shkaqet dhe varesite ndaj frikes, ankthit dhe veseve te ndryshme me karakter psikologjik.

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9789928402264

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe237
ISBN9789928402264
V. Bot2010
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç