Memoria kozmike Shiko më të madhe

Memoria kozmike

Rudolf Steiner A-007672

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jeta ime nuk ishte e kotë. Unë e kam shfrytëzuar mirë forcën që kam. Unë largohem nga toka me bindjen e vendosur se gjithçka do të bëhet më mirë dhe më e bukur. Frika nga vdekja, e cila mundon kaq shumë të devotshëm, është plotësisht e panjohur për mua. Unë e di që nuk mbijetoj më pasi trupi im prishet sesa kam jetuar para lindjes sime. Agonitë e purgatorit dhe të ferrit nuk ekzistojnë për mua. Kthehem në mbretërinë e pakufishme të Natyrës, e cila përqafon me dashuri të gjithë fëmijët e saj.

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9789928090973

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe212
ISBN9789928090973
V. Bot2021
VendodhjaTirane