I ri Arsen Lupen kunder Sherlock Holms Shiko më të madhe

Arsen Lupen kunder Sherlok Holms

Maurice Leblanc A-008321

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në korrik të vitit 1895, Sherlok Holmsi dhe Dr. Uatsoni marrin një letër nga hajduti legendar francez Arsen Lupen. Lupeni kërcënon të vjedhë pesë nga thesaret me të çmuara të Anglisë me shpresën për të përçmuar "kotësinë" e anglezve dhe lë një enigmë që përmban informacione se cili do të jetë krimi i tij i parë."

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Univers
ISBN9789928355201

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe256
ISBN9789928355201
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvis Hyseni
RomanMister&Thriller